4 жовтня цього року в рамках виставки «Охорона здоров’я 2024» (Public Health) була проведена фахова професійна школа «Українська школа медсестринства». Серед організаторів цього масштабного заходу була і кафедра педіатрії, акушерства і гінекології ННЦ «Інститут біології та медицини».
Завідувач кафедри Наталія Молочек виступила з доповіддю «Особливості корекції психо-емоційного стану та сну у дітей на тлі збільшення тривожності в умовах війни», яка була дуже високо оцінена слухачами.
Асистент кафедри Алла Кізім виступила з доповіддю «Дитина раннього віку: особливості розвитку, догляду і медсестринського менеджменту».
Біля 200 медичних сестер мали змогу послухати доповіді на юридичні теми, теми інфекційного контролю, дезінфекції, стерилізації тощо, отримали відповіді на запитання, поділилися досвідом роботи. Такі школи заплановано проводити й надалі.
https://biomed.knu.ua/news/latest-news/6625-ukrajinska-shkola-medsestrinstva-2.html#sigProId8d885188e6
Асистент кафедри педіатрії,
акушерства і гінекології
Алла Кізім
