НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ibmknu/biomed.knu.ua/www/images/stories/Botsad/News/19_05_2023

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/Botsad/News/19_05_2023

Botanichniy sad embema18 травня до Всесвітнього Дня вишиванки у парковій частині Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна у рамках співпраці з Київським державним будинком художньої та технічної творчості (КД БХТТ) було організовано і креативно проведено захід «Прийди у вишиванці, візьми участь у тематичній фотосесії та майстер-класах до Дня вишиванки»


 

 

Концепцію проведення заходу створив колектив КД БХТТ, який є одним із найкращих позашкільних навчальних закладів освіти з естетичного виховання учнівської молоді. Під час планування заходу була продумана ідея події, яка тематично тісно пов’язана з українськими народними традиціями та формуванням у молодого покоління національної свідомості, інтелектуального та культурного розвитку. У листах, що були розіслані багатьом школам Києва, повідомлялося про захід «Прийди у вишиванці …», що мотивувало дітей одягнути вишиванку, яка є не просто святковим одягом, а й частиною генетичного коду українця.

Кількість учасників, що відвідали захід, перевершила усі сподівання. На арт-майданчику «Вишиваймо Перемогу» було організовано майстер-класи з виготовлення оберегів - вишиванок, плетіння ляльок, браслетів. За активну участь кожен учасник отримав виріб, виготовлений власноруч. Окремі обереги було зроблено для захисників і захисниць України.

Кожного відвідувача Ботанічного саду було запрошено на професійну фотосесію, єдиною умовою якої була наявність дрес-коду – української вишиванки. Усі відвідувачі мали можливість спробувати себе і в ролі артистів разом з керівниками музичних колективів КД БХТТ.

Дякуємо ЗСУ за можливість проведення Дня вишиванки в Україні

{gallery}stories/Botsad/News/19_05_2023{/gallery}

 


 

Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader