НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra Biomediciny LOGO2 травня 2023 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» в рамках освітньо-наукового проєкту «Освіта та наука без кордонів» та реалізації освітнього процесу в галузі знань за спеціальностями 162 «Біотехнології та біоінженерія» і 224 «Технології медичної діагностики та лікування» за запрошенням кафедри біомедицини відбулася відкрита лекція Олександра Вірченка (Scopus - h-index 11) - менеджера з контролю якості в біотехнологічній компанії Algalif Iceland ehf., м. Кефлавік, Ісландія.

Тема лекції: «Контроль якості та лабораторні дослідження в біотехнологічному виробництві».

В лекції йшла мова про контроль якості та лабораторні методи в біотехнологічній компанії Algalif (Ісландія), яка спеціалізується на вирощуванні зеленої водорості Haematococcus pluvialis та добуває з неї біологічну активну сполуку антиоксидант астаксантин. Відділ контролю якості проводить перевірку ефективності накопичення біомаси водоростей та синтез астаксантину на всіх стадіях виробничого процесу, а також аналізує вміст цієї діючої речовини та проводить контроль чистоти кінцевих продуктів, зокрема астаксантинової олії та капсул.

На зустрічі були присутні здобувачі освіти різних курсів та освітніх програм підготовки, науковці та викладачі ННЦ «Інститут біології та медицини». В умовах дефіциту професійного спілкування через повномасштабну війну та змішану форму освітнього процесу зустрічі із представниками практичної галузі науки завжди викликають зацікавленість. Для тих, хто хоче розширювати свій кругозір, дізнаватися більше нового та професійно розвиватися немає кордонів та обмежень!

Дякуємо доповідачу за цікаву лекцію та всім присутнім за зацікавленість і приємне спілкування!

 

За матеріалами
кафедри біомедицини
ННЦ «Інститут біології та медицини»

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader