НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra cytologii LOGO19 березня 2023 року студенти 3 курсу групи цитологів та репродуктологів у рамках ОП «Біологія» відвідали Національний музей медицини України

 

У музеї представлено матеріали, які охоплюють розвиток медицини в Україні з стародавніх часів до наших днів. Крім звичайної стендової експозиції, відтворені оригінальні інтер'єри медичних закладів, деякі з них – із портретними фігурами відомих вчених-медиків і знаменитих лікарів, а також створено оригінальні діорами, присвяченими визначним подіям в українській медицині.

Студентів, як майбутніх спеціалістів, найбільше зацікавило давнє обладнання для патогістологічних лабораторій, анатомічні експонати, прилади для акушерської практики, що використовувались впродовж декількох століть до наших часів.

Особливий інтерес та сильні емоції викликали експонати останніх років, що стосуються медичної допомоги на війні в Україні: турнікети, інші кровоспинні засоби, трахеостомічні та назофарінгеальні трубки, персональні аптечки, ноші тощо. На жаль, сучасна молодь добре орієнтується в арсеналі сучасної тактичної медицини. І хоча війна завжди дає поштовх розвитку медицини та інших технологій, ми бажаємо нашій країні скорішої перемоги та збереження життя й здоров’я захисникам України! 

 


 

Викладачі кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини
Асистент Олеся КАЛМИКОВА
Доцент Олена ВОРОНІНА

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader