НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

gerb knuНасиченим на спортивні події виявився квітень. Цього місяця відбулися змагання ХVІІІ літньої Універсіади міста Києва в програмі VІ Спартакіади серед закладів вищої освіти м. Києва

 

За цей час пройшли змагання з плавання, в яких представники збірної команди Шевченкового університету вибороли дві бронзові нагороди. Жіноча збірна дівчат з волейболу вийшла до фінальної частини змагань, а чоловіча – посіла ІІІ місце. Збірна команда університету з бадмінтону виборола срібні медалі. Срібною стала і команда зі спортивної аеробіки. Найкращими стали наші шахісти, виборовши золоті нагороди у командному заліку.

Протягом квітня тривали змагання з різних видів спорту в рамках Спартакіади серед збірних команд студентів закладів вищої освіти Голосіївського району м. Києва, в яких також брали участь збірні команди Київського національного університету імені Тараса Шевченка. В змаганнях з настільного тенісу наша команда посіла І місце, з баскетболу 3х3 серед чоловічих команд – ІІІ місце. Наші волейболісти в цих змаганнях посіли ІІ місце, дівчата ж стали бронзовими призерками. Свої другі золоті нагороди вибороли шахісти.

Також у квітні відбувся традиційний «Відкритий Кубок Профспілок КНУ імені Тараса Шевченка» з футболу, де наша збірна посіла ІІ місце. Були проведені «Кубок ІМВ з футболу» і «Відкритий Кубок ННІМВ» з настільного тенісу. Тривають ігри жіночої збірної університету з футзалу в рамках чемпіонату Футбольної асоціації студентів Києва.

 

 

Вітаємо наших переможців та призерів!
Бажаємо мирного неба і нових перемог!

 

За матеріалами кафедри
фізичного виховання та спорту

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader