НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra Biomediciny LOGOЗ 2016 року традиційно Національна Академія Медичних Наук України та кафедра педіатрії №4 Національного медичного університету ім. О.О. Богомольця проводять щорічну науково-практичну конференцію «International platform for integrative pediatrics», де однією з секцій завжди була сесія для здобувачів і молодих вчених, які навчаються та працюють за медичним профілем. Започаткував цю традицію залучення талановитої молоді до наукової роботи академік НАМН України В.Г. Майданник.

 

Також традиційно здобувачі нашого Інституту, що навчаються за різними освітніми програмами, брали участь у цьому заході та завжди отримували переможні результати. І цього року співробітники та здобувачі Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка взяли участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «IPIP-2023: International platform for integrative pediatrics», яка відбулася 19-20 квітня 2023 року та була присвячена пам’яті видатного українського вченого-педіатра, академіка НАМН України професора В. Майданника. В роботі конференції брали участь видатні вчені, науковці, практичні лікарі, аспіранти зі всіх областей України, а також закордонні спікери з доповідями на найактуальніші теми педіатрії та неонатології.

Ми з гордістю повідомляємо, що Іван Щербанюк, здобувач 4 курсу освітньої програми "Медицина" (науковий керівник кандидат медичних наук, доцент кафедри біомедицини Молочек Н.В.) презентував актуальну доповідь на тему: "Використання електронних цигарок серед молоді: поширеність та ризики" та зайняв ПЕРШЕ місце.

Вітаємо Івана Щербанюка з цією важливою перемогою і бажаємо продовжити цей чудовий початок в майбутніх наукових досягненнях!

 

Доцент кафедри біомедицини
Наталія МОЛОЧЕК

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader