1У межах профорієнтаційної роботи з школярами, співробітниками Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка 27 квітня 2023 року було проведено екскурсію учням ПРИВАТНОГО ЗАКЛАДУ "МІЖНАРОДНОГО ЛІЦЕЮ "МИХАЇЛ" с.Чайки".

Відповідальна особа під час екскурсії з боку ліцею - вчителька географії, Ольга Вікторівна Кургак. На екскурсії були присутні ліцеїсти 7, 8, 9 класів у загальній кількості 35 осіб.

План заходу:

11.00-11.30 Ознайомлення ліцеїстів з освітніми програмами Інституту: «Біологія», «Біотехнологія», «Екологія», «Ландшафтний дизайн та озеленення», «Лабораторна діагностика», «Медицина», "Природничі науки. Інтегрована програма".

11.30-12.00 - Лекція «Сучасні проблеми харчування молоді» провела завідувач кафедри біомедицини, доктор біологічних наук, професор Тетяна Михайлівна Фалалєєва.

12.00-12.30 – майстер-клас «Імерсивні технології для вивчення будови тіла людини» провів завідувач кафедри анатомії та патологічної фізіології, доктор медичних наук, професор Олександр Іванович Ковальчук.

12.30-13.00 - майстер-клас «Сучасна біотехнологія та її основні напрямки» провів завідувач кафедри біохімії, доктор біологічних наук, професор Олексій Миколайович Савчук.

13.00-13.30 - майстер-клас «Мікроскопія - світ, невидимий оком» провела асистент кафедри клінічної медицини, кандидат біологічних наук Оксана Валеріївна Линчак.

Екскурсія пройшла в атмосфері жвавого спілкування та зацікавленості, викликала масу позитивних емоцій у ліцеїстів. Профорієнтаційні заходи, спрямовані на активізацію процесу професійного самовизначення дитини, виявлення її здібностей, інтересів, що впливають на вибір майбутньої професії, неймовірно важливі в умовах обмеженого спілкування під час війни та змішаного навчання.

Дякуємо всім колегам, які долучилися та підтримали ініціативу!

За матеріалами кафедри біомедицини