НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

×

Попередження

JFolder::files: Шлях не є текою. Шлях: /home/ibmknu/biomed.knu.ua/www/images/stories/Botsad/News/27_04_2023/1

×

Повідомлення

There was a problem rendering your image gallery. Please make sure that the folder you are using in the Simple Image Gallery Pro plugin tags exists and contains valid image files. The plugin could not locate the folder: images/stories/Botsad/News/27_04_2023/1

Botanichniy sad embemaБотанічні сади є центрами організації екологічної освіти і виховання, спрямовано впливають на світогляд, формують екологічну свідомість та залучають людей до збереження природної спадщини.


 

 

Однак, сучасні потреби соціуму висувають вимоги до покращення культурно-просвітницької діяльності ботанічних садів, які упродовж року приймають на своїх територіях чисельних відвідувачів, для яких екскурсоводи, фахівці наукового або інженерного складу проводять навчальні та еколого-просвітницькі екскурсії. Тому Partnerships for Nature організували для ботанічних садів України – учасників міжнародної Програми BGCI, онлайн курси, які дали змогу опанувати нові підходи у роботі з відвідувачами, а особливо з дитячою аудиторією. Інструктором курсів виступила Аріадна Рейда (Сієтл).

18 квітня 2023 року в Ботанічному саду ім. акад. О.В. Фоміна, в зум-форматі відбувся круглий стіл учасників програми «Ефективна комунікація», які упродовж місяця прослухали курс лекцій з більш професійного спілкування з відвідувачами. Екскурсоводи Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна - Валентина Задворнова та Тамара Сергійчук успішно опанували всю програму.

Під час спільної роботи учасниками були підготовлені презентації, що були переглянуті, обговорені, проаналізовані і схвалені, адже кожен учасник намагався якнайкраще застосувати набуті знання та презентувати ботанічний сад, в якому він працює. Наші екскурсоводи отримали Сертифікат про проходження базового курсу ефективної комунікації від Міжнародної програми з інтерпретації і екоосвіти, Earth land Institute.

Для продовження цієї програми була запропонована тема нового проєкту «Рослини - символи України», що викликала зацікавленість як серед українських фахівців, так і американських колег. Тема цікава, актуальна, це завдання на літній період. Будемо думати, шукати та демонструвати здобутки Ботанічного саду нашого Університету.

{gallery}stories/Botsad/News/27_04_2023/1{/gallery}

 


 

Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader