НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 Наше майбутнє – в наших руках. Ми часто промовляємо ці слова. Однак лише проголошувати недостатньо, треба працювати, день за днем, крок за кроком вибудовуючи майбутнє. Треба докладати зусиль, формуючи нове покоління, яке буде жити у цьому майбутньому, продовжуючи нашу справу.

Колектив ННЦ «Інститут біології та медицини» активно, професійно і творчо забезпечує підготовку висококваліфікованих фахівців в галузях біології, екології, біотехнології, ландшафтного дизайну, лабораторної діагностики та медицини, з урахуванням сучасних освітньо-наукових трендів та потреб ринку праці, формуючи їхню освітню траєкторію, сприяючи їхньому ефективному професійному стартові.

Проте вирішення завдання з формування нової зміни, що буде забезпечувати подальший розвиток медико-біологічних напрямків, має починатися суттєво раніше, ще на рівні школи. Всеукраїнська біологічна школа «Від теорії до практики один крок», освітньо-науковий проєкт «Університет майбутнього», Всеукраїнські волонтерські акції «Біологія – наука майбутнього» та «Медицина завтрашнього дня» - це далеко не повний перелік заходів, що проводить ННЦ «Інститут біології та медицини» для юних та допитливих. Ми активно співпрацюємо зі школами, ліцеями, коледжами, Національним еколого-натуралістичним центром учнівської молоді, Малою академією наук України тощо. Активне науково-освітнє партнерство, відкритість і готовність до співпраці в питаннях підтримки талановитих та обдарованих дітей високо цінується нашими партнерами.

Комунальний заклад Київської обласної ради «Мала академія наук учнівської молоді» Департаменту освіти і науки Київської обласної державної адміністрації висловив нашому Інститутові вдячність за активну співпрацю на просвітницькій та профорієнтаційній ниві. Високу оцінку висококваліфікованого наукового супроводу та патронату II (обласного) етапу Всеукраїнського конкурсу-захисту науково-дослідних робіт учнів-членів МАН України отримали науково-педагогічні працівники нашого Інституту, а саме: асистент кафедри екології та зоології Карлащук Сергій (член журі в секціях: зоологія, технологія виробництва продукції тваринництва та ветеринарної медицини), доцент кафедри фізіології людини та тварин Лященко Тарас (член журі в секціях: загальна біологія, біологія людини), доцент кафедри вірусології Коротєєва Ганна (член журі в секції: медицина), асистент кафедри біохімії Дворщенко Катерина (член журі секції: медицина).

Наше майбутнє в наших руках – для нашого Інституту не лозунг, а кредо. Ми формуємо майбутнє реальними діями, вкладаючи в це не лише високий професіоналізм, але й душу й серце!

Лист директорки Комунального закладу Київської обласної ради «МАЛА АКАДЕМІЯ НАУК УЧНІВСЬКОЇ МОЛОДІ» Світлани МИНЗАР

 

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія СКРИПНИК

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader