НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra Ecologii ta zoologii LOGO13 квітня студенти та співробітники кафедри екології та зоології ННЦ «Інститут біології та медицини» долучилися до толоки у Національному природному парку «Голосіївський», організатором якої виступило Міністерство захисту довкілля та природних ресурсів України.

У толоці взяли участь Міністр Руслан Стрілець, заступники Міністра Євгеній Федоренко, Сергій Власенко, Олександр Краснолуцький, директор департаменту природно-заповідного фонду та земельних ресурсів Міністерства захисту довкілля та природних ресурсів України Едуард Арустамян, працівники Міндовкілля, громадські організації, студенти інших вищих навчальних закладів міста Київ.

Для учасників толоки було проведено інструктаж з техніки безпеки та роздано необхідний реманент (рукавички та сміттєві мішки). Спільними зусиллями учасники толоки на усіх дев'ятьох локаціях зібрали приблизно п’ять тонн сміття.

Після прибирання кафедра екології та зоології отримала подяку від Міністра захисту довкілля та природних ресурсів України Руслана Стрільця за особистий внесок у захист та збереження «зелених легень» міста Києва — Національного природного парку «Голосіївський». Студенти теж не залишилися без подарунків: отримали квитки в Київський зоопарк!

IMG 20230425 085832

 

Асистент кафедри екології та зоології
Олеся БЕЗСМЕРТНА

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader