НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra Microbiologii LOGO 2

Народна мудрість багато років тому передбачила очевидні переваги аудиторного навчання, якими б досконалими не були візуальні засоби дистанційно-комунікативних освітніх технологій, що широко та ефективно використовуються, з вимушених причин, нашими викладачами. «Практика понад усе» - це кредо всіх освітніх програм, що впроваджені в освітню діяльність нашого Інституту. І для нас – це не просто лозунг, це програма дії! Саме тому при вивченні дисципліни «Мікробіологія. Вірусологія. Імунологія» студенти 2 курсу ОПП Медицина, попри всі складності, два тижні поспіль відвідували лабораторні заняття в навчальних лабораторіях кафедри мікробіології та імунології.

Проведені заняття були присвячені набуттю ключових для майбутнього лікаря базових практичних навичок у галузі мікробіології та імунології: методології комплексного фарбування мікроорганізмів (фарбування за Грамом), дослідження мікробіоти біотопів тіла людини (ротоглотки та зубного нальоту) та оцінки її чутливості до антибіотиків, а також методології дослідження та інтерпретації лейкоцитарної формули крові.

Повітряна тривога, яка змушувала на деякий час призупиняти проведення лабораторних робіт, абсолютно не зупиняла природну допитливість наших студентів і бажання набути практичного досвіду. Приємно було бачити, що кропітка робота на заняттях, проведених із застосуванням дистанційно-комунікативних технологій, не пройшла марно - всі практичні навички швидко і успішно були засвоєні, а завдання лабораторних робіт виконані з відмінним результатом.

Дуже символічно, що проведення аудиторних лабораторних занять співпало з початком весни – пори року, яка символізує відродження нового життя.

Життя не зупинити!
Все буде Україна!

 

За матеріалами
кафедри мікробіології та імунології

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader