НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra Ecologii ta zoologii LOGO

На базі Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України відбулися практичні заняття з паразитології студентів-зоологів 3 курсу.

З метою закріплення теоретичних знань та формування практичних навичок з дисципліни «Паразитологія» 28 лютого 2023 року студенти-зоологи 3 курсу ОР «Бакалавр» ОП «Біологія» відвідали відділ паразитології Інституту зоології ім. І. І. Шмальгаузена НАН України. До них долучилися студенти-біологи 2 курсу, які цікавляться зоологією й бажають дізнатися більше про перспективні напрями наукових робіт. Зі своїми дослідженнями студентів знайомили співробітники Інституту — доктор біологічних наук Юрій Кузьмін, кандидати біологічних наук Оксана Гребень та Роман Світін, аспірантка Валерія Дупак. Студенти отримали унікальну можливість наочно стежити за проведенням паразитологічного розтину грака, дізналися про методику виконання морфометричних промірів птахів, спостерігали за вивченням фекального матеріалу коней щодо зараженості гельмінтами, ознайомилися з особливостями локалізації паразитів в тілі тварин-хазяїв та характеристиками життєвих циклів паразитичних нематод.

Впродовж екскурсії відділом паразитології студенти дізналися про особливості використання у дослідженнях сучасного оптичного DIC-мікроскопа, який знаходиться у Центрі колективного користування приладами «Animalia» НАН України. Вони дослідили з його допомогою тонкі деталі паразитичних нематод і плоских червів. Неформальне спілкування й широке коло питань, які були предметом обговорення, дозволили створити позитивну робочу атмосферу й стимулювали дискусію про актуальні напрями досліджень, перспективи розвитку паразитології в Україні, роль студентів в дослідженнях. Учасники дискусії дійшли висновку щодо необхідності поглиблювати співпрацю між Інститутом зоології та ННЦ «Інститут біології та медицини».

Доцент
кафедри екології та зоології
Наталія МАТУШКІНА

Автори фотографій: Олена Кушніренко, Роман Світін, Ольга Сало, Юлія Новосельцева

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader