НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra biologii roslyn LOGO

Чи знаєте ви, що таке пальмета, кордон, чаша, напів арка, канделябр? Напевне, ні. А студенти кафедри біології рослин, що навчаються на спеціальності «Садово-паркове господарство», не лише знають, а й уміють обрізати та формувати плодові дерева.

3 березня 2023 року у межах практичних занять з дисципліни «Топіарне мистецтво з основами композиції» (викладач доц. Баданіна В.А.) студенти відвідали Формово-декоративний плодовий сад ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна – унікальну ділянку, на якій зростають сортові яблуні та груші у вигляді різноманітних штучних форм.

Студенти змогли побачити результат кропіткої праці садівників Ботанічного саду: різні види пальмет, горизонтальний та вертикальний кордони, чашу та інші садові дива.

Студенти дізнались, як вирощувати плодові дерева, щеплені на карликові підщепи; познайомились з технологією формування крони плодових дерев, власноруч (під керівництвом співробітника ботанічного саду Чекаліна Олександра Петровича) провели обрізку крон, а також в реальному часі спостерігали за пробудженням рослин у даному урбобіотопі. Живе спілкування з природою, пізнання тонкощів життя рослин поєдналися з формуванням відповідних компетентностей та практичних навичок у студентів, які оволодівають спеціальністю ландшафтних дизайнерів.

Відеоматеріал практичних занять за даною тематикою розповсюджено серед студентів, які не мали змоги відвідати ботанічний сад.

Радує, що наші студенти знаходять сили та мотивацію навчатись під час війни: ні повітряні тривоги, ні холод не стають на заваді.

Стоїть Україна!
Стоїть Київ!
Стоїть Шевченковий Університет та університетський Ботанічний сад!
Так було, так є і так буде!

 

За матеріалами
кафедри біології рослин

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader