Kafedra Ecologii ta zoologii LOGO

З метою унаочнення вивченого теоретичного матеріалу у рамках курсів «Екологія рослин» та «Ландшафтна екологія» студенти 1 та 2 курсу ОР "Бакалавр" ОП "Екологія" відвідали оранжерейні комплекси Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка НАН України.

Оранжереї Національного ботанічного саду імені М.М. Гришка - це неймовірно красиве та вражаюче місце, яке варто відвідати кожному, хто цікавиться природою та екологією, - засвідчили студенти. Найбільше їх вразила кількість видів, яка, на жаль, трохи зменшилась останнім часом через проблеми з підтриманням необхідної температури взимку у зв'язку з регулярними обстрілами нашої інфраструктури.

Однак, надзвичайна подяка усім робітникам та волонтерам ботанічного саду за те, що вони намагалися опалювати оранжереї найрізноманітнішими способами, і таким чином левова частка цінних колекцій сьогодні збереглася.

Окрасою оранжерейного комплексу ботанічного саду були азалії та камелії, що квітують саме наприкінці лютого і вражають своєю красою та різноманіттям сортів.

Незабутніми виявилися й експозиції сукулентів, цитрусових та великої тропічної оранжереї.

Студенти вперше за довгий період зібрались разом (хоч і не в повному складі) і отримали багато позитивних емоцій від спільного відвідування ботанічного саду.

Асистент
кафедри екології та зоології