НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Botanichniy sad embema15 лютого 2023 р. у Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна в межах співпраці з Міжнародною радою ботанічних садів з охорони рослин (BGCI) відбулася онлайн-зустріч з Мері Форд – головою Ради директорів Північноамериканської асоціації екологічної освіти (North American Association for Environmental Education).


 

 

Пані Форд є директоркою міжнародної організації Roots & Shoots. Цю організацію заснувала і підтримує Джейн Гудолл, яка відома усьому світу завдяки своєму більш ніж 45-річному вивченню життя шимпанзе в Національному парку Гомбе-Стрім в Танзанії, вона є фундаторкою міжнародного Інституту Джейн Гудолл і послом миру ООН.

Організація Roots & Shoots була створена у 1991 році з метою об’єднати молодь від дошкільного до студентського віку для роботи над екологічними, природоохоронними і гуманітарними питаннями та передати повноваження і відповідальність за прийняття і реалізацію громадських рішень, націлених на вирішення цих питань, в руки молоді.

Під час віртуальної презентації Мері Форд розповіла про програму, результати роботи і ресурси організації, відділення якої працюють в усьому світі. Організація Roots & Shoots об’єднує близько 1 млн. груп. За час існування організації було реалізовано 10 тис. проєктів, спрямованих на те, щоб зробити навколишній світ кращим для людей, тварин і довкілля. Програма реалізується університетами та навчальними закладами США, діє в країнах Європи і Азії і є індивідуальною для кожного учасника. Організація Roots & Shoots відкрита для співробітництва та спілкування, з програмою і проєктами можна ознайомитися на rootsandshoots.org.ua.  

Модератором заходу виступила Аріадна Рейда (Міжнародні програми з екопросвіти і інтерпретаціі, Earth Island Institute).

У березні 2023 року для співробітників ботанічних садів України (учасників програми BGCI), які безпосередньо працюють з відвідувачами, заплановано проведення «Базового курсу з техніки ефективної комунікації для ботанічних садів», мета якого: покращити розробку екскурсій/прогулянок/уроків, які будуть заохочувати і поглиблювати цікавість і увагу відвідувачів. Учасники онлайн-курсу отримають «Сертифікат про проходження базового курсу ефективної комунікації» від Міжнародної програми з інтерпретації і екопросвіти, Earth Island Institute. Очікуємо на корисні лекції і нові знання, які зможемо застосовувати у своїй роботі. 

Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader