НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

1

21 лютого 2023 року в межах викладання обов’язкової навчальної дисципліни «Патоморфологія та патофізіологія» (частина патофізіологія) відбулася лекція і практичне заняття для студентів 2-го курсу освітньо-професійної програми «Лабораторна діагностика» у форматі оф-лайн на базі Медичної лабораторії CSD.

Викладач – професор, доктор біологічних наук, завідувач кафедри біомедицини Тетяна ФАЛАЛЄЄВА.

На початку зустрічі Тетяною Михайлівною Фалалєєвою була проведена лекція на тему «Пухлина як типовий патологічний процес» із зазначенням та поясненням основних термінів, етіології і патогенезу онкологічного процесу.

Для заглиблення знань з діагностики пухлин були запрошені до доповіді співробітники Медичної лабораторії CSD, одним з напрямків діяльності якої є патоморфологія ракових пухлин:

  • Аліна МАТВЄЄВА (завідувач відділу молекулярної біології та генетики) зробила доповідь на тему «Застосування молекулярних методів діагностики в онкології»;
  • Денис КОЗАКОВ (молекулярний генетик) зробив доповідь на тему «Застосування генетичних методів діагностики в онкології».

Далі Іриною ОМЕЛЬЯНЕНКО (аспірантка ННЦ «Інститут біології та медицини», біолог лабораторії цитоморфології) була проведена екскурсія лабораторією та практичне заняття з демонстрацією цитологічних препаратів пухлин різного генезу. Павліна БОЦЮН (лікар-цитоморфолог вищої категорії, завідувачка лабораторії цитоморфології) долучилася до дискусії і показала студентам ще й свою колекцію цитологічних препаратів.

Найприємніше для усіх учасників сьогоднішнього заходу було живе спілкування. У студентів була змога задати безліч питань досвідченим працівникам галузі лабораторної діагностики та на власні очі побачити можливості майбутньої професії.

 

Щира подяка керівництву ННЦ «Інститут біології та медицини» та Медичної лабораторії CSD за організацію заходу!

Дякуємо представникам роботодавця за неймовірно цікаву зустріч та всім присутнім за зацікавленість і приємне спілкування!
Стежте за анонсом роботи гуртка на сторінці нашого сайту та у профілі гуртка в2022 10 23 220251До наступних зустрічей! З нами завжди цікаво!

 

За матеріалами
кафедри біомедицини
ННЦ «Інститут біології та медицини»

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader