НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Klinichna medicine logo

Сучасний світ сповнений небезпек: війни, збройні конфлікти, автокатастрофи, непередбачувальні випадки в умовах дикої природи. Наближається річниця повномасштабного вторгнення. Війна в Україні триває і ризик загинути, на жаль, досі високий як на фронті, так і в цивільному житті. Найпоширенішою причиною смертей були і лишаються критичні кровотечі. Тому їх зупинка - це те, що повинен знати і уміти кожен до моменту прибуття кваліфікованої медичної допомоги. В стресових ситуаціях ми діємо на рівні інстинктів і їх потрібно постійно відточувати до навичок.

 

Викладачі ННЦ "Інститут біології та медицини" активно проходять навчання на різноманітних тренінгах та курсах, в т.ч. тактичної медицини. Асистент кафедри клінічної медицини к.б.н. Сіромолот Андрій Андрійович протягом останніх 2 місяців відвідав 4 таких заходи і не збирається зупинятись. Адже в моменти масованих ракетних обстрілів державою-терористом, хвилина може вартувати життя тобі або твоїм близьким. Від здійснення помилки або неосвіченості в даній ситуації тебе відділятиме лише серйозна підготовка та щось по-справжньому надійне: знання, постійне тренування відтворення базових навичок з тактичної медицини, твоя аптечка та її наповнення.

 

Заняття, які відвідував Сіромолот Андрій, проводились за алгоритмом НАТО MARCH міжнародного протоколу тактичної бойової допомоги потерпілим TCCC ASM (All Service Members). Такий протокол включає в себе наступний алгоритм надання домедичної допомоги:

1) оцінка місцевості, огляд постраждалих і пріоритезування поранень;
2) зупинка критичних кровотеч;
3) накладання турнікетів;
4) тампонування поранень;
5) уміння робити тиснучі і фіксуючі пов'язки;
6) уміння збирати якісну аптечку та користуватися її вмістом;
7) тактика евакуації.

У м. Києві такі тренінги можна пройти на багатьох базах (Центр екстреної медичної допомоги та медицини катастроф, КП "Київський метрополітен", Міжнародний Європейський Університет, Навчально-тренувальний центр тактичної медицини "КоЛеСо" та ін.) безкоштовно. Навчання тривають по 6-8 год за попередньою реєстрацією (дивіться соціальні мережі цих центрів та хабів, умови відвідування вказані у реєстраційних формах). Варто зазначити, що такі заходи проводяться і за участю нашого структурного підрозділу.

Бажаємо Вам ніколи не мати причин для застосування турнікету! Слава Україні!

 

За матеріалами кафедри
клінічної медицини

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader