НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Klinichna medicine logo

З початку повномасштабного вторгнення та невиправданої варварської агресії росії проти України, тисячі студентів-іноземців, здебільшого частка яких складають контингент здобувачів освіти медичних вищих навчальних закладів, стали жертвами війни та вимушеними біженцями. Навіть уявити складно, як почувались студенти у не рідній країні від початку повномасштабної війни: що далі буде зі мною, з моїми друзями, з моєю освітою та мріями стати лікарем?

Родина Шевченкового університету з гідністю пройшла випробування: студенти з перших годин атак 24 лютого 2022 р. перебували у сховищах гуртожитків, а невдовзі адміністрація сприяла евакуації.

З початком літа студентство ОП "Medicine" повертається до України, щоб продовжити навчання та мати змогу відвідувати заняття та практику у клініках та симуляційних кабінетах з початком нового навчального року. Одні роблять вибір і залишаються у Києві, дехто - осідають на заході України. Проте всі вони, як і власне ми, прагнуть перемоги України та швидкого повернення освітнього процесу у повноцінному довоєнному форматі.

Асистент кафедри клінічної медицини к.б.н. Сіромолот Андрій відвідав студентів-іноземців 3-6 курсів у м.Тернополі 4 лютого 2023 р. Саме цією подією ми започатковуємо формування гуртка кафедри клінічної медицини (який буде орієнтований на освітньо-науковий та просвітницько-виховний вектори діяльності). Перше таке виїзне засідання мало характер формальної зустрічі та "students & teacher talks". Студенти поділились своїми переживаннями та роздумами щодо початку 2 семестру 2022/2023 н.р., формат навчання якого може бути як повністю он-лайн так і гібридним (виключно за бажанням і можливостей студента).

Під час екскурсії по місту лунає телефонний виклик: на рингтонах у студентів - музика всім відомої пісні групи Kalush Orchestra "Стефанія", або "Добрий день, everybody". І це дійсно не хайп, студенти активно підтримують Україну в інформаційному полі - що дуже важливо для міжнародного вектора підтримки освітян України та нашої держави в цілому.

Студенти проявили надзвичайну притаманну для народів Індії гостинність: частували традиційними стравами власного приготування та гарячим чаєм-масалою. В кращих європейських традиціях на конференціях саме невимушена обстановка допомагає встановлювати тісніші контакти між вченими, або в нашому випадку - між викладачем та студентами.

За результатами одноденної 12 год зустрічі-інтенсиву домовились тримати лінію зв'язку відкритою (яка, до речі, і не переривалась ще із моменту навчання, навіть, до "ковідних" часів).

Мусимо зазначити, що іноземні студенти, довіра яких до Університету та країни відновлюється, є важливими суб'єктами розвитку України, чий курс на європейське майбутнє закріплений у Конституції: для ННЦ "Інститут біології та медицини" - це і робочі місця для науково-педагогічних працівників, культурний обмін, особистий розвиток, робота над новими робочими програмами та спецкурсами англійською мовою; в межах держави - це привабливий інвест-клімат, залучення капіталу у відновлення економіки країни, спростування та захист від ворожих ІПСО, репутація країни, яка може надати права і зобов'язання перед представниками міжнародної спільноти.

 #StandWithUkraine   01 02

 

За матеріалами кафедри
клінічної медицини

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader