НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra biochimii LOGO v4

«Майбутнє починається сьогодні» - ці слова стали тривіальними, повторюються часто, і, часом, без усвідомлення того, що за ними стоїть.

А за ними, за будь-яких часів, має стояти чітке розуміння «ЩО, КОЛИ і ЯК» треба робити, щоб майбутнє, яке настане як за наших зусиль, так і без них, нас не розчарувало. Тому зусилля треба докладати, зусилля власні, зусилля постійні! І це не просто лозунг, для нас це – заклик до дії.

 

Вибудовувати траєкторію майбутнього завжди не просто, а за таких часів, як зараз, взагалі дуже складно. Але чітке розуміння того, яке майбутнє ми хочемо мати, додає нам сил долати труднощі. НАС – це викладачів і студентів ННЦ «Інститут біології та медицини», які хочуть мати майбутнє, в якому наша Україна, вільна та незалежна, вибудовує свій шлях, спираючись на професіоналів, фахівців своєї справи. Саме це і збирає сьогодні в аудиторіях нашого Інституту і студентів, і аспірантів, і викладачів, і науковців.

Без реальної практичної підготовки висококваліфікованим фахівцем не стати. Це добре розуміють студенти – біохіміки 3 курсу, які під керівництвом викладача – асистента кафедри біохімії Наталії РАКШИ вирішують практичні задачі в рамках «Лабораторного практикуму з біохімії», опановуючи навички реального лабораторного біохімічного аналізу. «Лабораторний практикум з молекулярної біології» (викладач – асистент кафедри фундаментальної медицини Мар’яна ЧОПЕЙ) зібрав в лабораторіях Інституту молекулярщиків 3 курсу, які добре усвідомлюють, що стати конкурентоспроможними на сучасному ринку праці можливо лише за наявності гідної як теоретичної, так і практичної підготовки. Не зупиняється і наукова робота! Напружено працюють і науковці з досвідом (асистент кафедри біохімії Тетяна ГАЛЕНОВА), і науковці молоді (аспірантка Дарина КРЕНИЦКАЯ), і наша молодь – студенти біологи та біотехнологи.

Практична підготовка фахівців на рівні світових стандартів – справа складна і тривала. І досягти підготовки такого рівня можна лише працюючи постійно і наполегливо. Але для кожного з нас добре зрозуміло, що справа того варта! Адже від успіху такої підготовки залежить як і наше особисте майбутнє, так і майбутнє нашої країни.

Віримо в наше студентство!
Віримо в нашу перемогу!
Віримо в наше майбутнє!

За матеріалами
кафедри біохімії

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader