НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra biologii roslyn LOGO

Незважаючи на складні умови блекауту та територіальну віддаленість наших студентів в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся яскравий захист кваліфікаційних робіт магістрів ОПП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища». Теми робіт були надзвичайно актуальними в умовах сьогодення, вони були присвячені передовим тенденціям розвитку зеленої інфраструктури сучасних міст. Наші випускники проявили себе справжніми професіоналами: креативними та ініціативними, наполегливими в опрацюванні українського та закордонного досвіду озеленення урбанізованих ландшафтів.

 

З огляду на міжнародні тренди в озелененні міст надзвичайно цікавими виявилися роботи Анастасії Гвоздецької “Стратегічний підхід до міського озеленення малих міст на прикладі Реди-Віденбрюк (Північна Рейн-Вестфалія, Німеччина)”, науковий керівник доц. О. Вашека; Валерії Панченко «Проєктна пропозиція благоустрою приватної ділянки у місті Велюнь, Польща», науковий керівник доц. О. Панюта; Анни Павленко «Ландшафтний дизайн балконів міських просторів України та Німеччини», науковий керівник доц. О. Косик. Вони продемонстрували чудові здібності з ландшафтного проєктування, адаптовані до реалій вимушеного переміщення їх в урбопростори Європи. Високий рівень підготовки, вільне володіння сучасними комп’ютерними програмами SketchUp та AutoCAD, дозволили досягти оригінального дизайнерського та технічного рівня проєктів.

Дослідження наших випускників є надзвичайно цінними для відбудови зруйнованих територій України. Найкращі європейські тренди будуть реалізовані на практиці для відновлення і перетворення наших міст на зелені сучасні міста майбутнього – символи вільного нескореного народу!

 

Завідувач кафедри біології рослин
Наталія ТАРАН,
Гарант ОПП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища»
Владислава БАДАНІНА

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader