newlogo with heart new 05.12.2017

Це не фільм жахів, це гірше за армагедон. Наш рідний Інститут зачаївся в глибокій скорботі. На усіх шести поверхах немає вікон, зруйновані безцінні вітражі – витвори мистецтва, вирвані двері, замки… Вся підлога встелена склом. Сонце не виграє в ньому – плаче разом із нами. Невимовний біль і розпач в перші хвилини від побаченого... «О, Господи! Який жах, жесть, кошмар, треш, капець, так страшно, я в шоці», - слова, які промовляли ті, хто бачив це на власні очі чи на фото в повідомленнях та соцмережах.

Однак побачене, нас мобілізувало: ректор, професори, викладачі, науковці, студенти-першокурсники та студенти-старшокурсники, випускники минулих років прийшли до своєї Аlma matеr аби підтримати, допомогти, загоїти рани. Здавалося, що склу не буде кінця і краю. Його вимітали, виймали руками, вигрібали лопатами, виносили відрами, коробками, мішками… Рятували тварин, рослини, наукові експонати та обладнання.

Роботи попереду дуже багато. Легко не буде. Однак, ми віримо, що життя знову завирує у рідному Інституті завдяки нашій згуртованості, єдності, завзяттю і наполегливості. Дякуємо ВСІМ, хто з нами у ці тяжкі часи! Дякуємо за Вашу допомогу, за Вашу підтримку! Разом Ми – Сила! Нас не залякати, не знищити! Бо ми – українці – нація нескорених!

Ми щиро вдячні всім, хто вже відгукнувся на наше прохання про допомогу!
Станом на сьогодні зібрано вже чималу суму, але її, на жаль, все ще недостатньо!

photo 2023 01 04 20 02 36   photo 2023 01 04 20 02 43   1   Ціль: 1 000 000.00 ₴
    2   Посилання на банку

Номер картки банки