НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 ННЦ «Інститут біології та медицини» завжди пишався своїми студентами та випускниками – вмотивованими та цілеспрямованими, креативними та наполегливими! Ми завжди раділи їхнім успіхам під час навчання і пишалися досягненням на професійному полі, де вони заявляли про себе, як про гравців «Вищої ліги»! Не став виключенням і цей навчальний рік: успішно завершили навчання студенти-магістри ОПП «Біологія» заочної форми навчання.

 

 

Традиційно, заочна форма навчання є вибором для тих, хто вже працює за обраним фахом і приходить до Університету підвищити професійний рівень магістерською освітою. Навчальний процес випускників цього року був надзвичайно ускладнений воєнним станом у країні, екстремальним режимом роботи і навчання в умовах енергетичної кризи. Однак, попри всі перешкоди, результати складання комплексних іспитів за програмою підготовки і захистів випускних кваліфікаційних робіт наповнюють наші серця гордістю і впевненістю у майбутньому держави, розбудова якого стане першочерговою задачею і наших випускників. Ніщо не завадило виконанню дипломних робіт прикладної спрямованості на сучасному науковому рівні за тематикою викликів сьогодення у генетиці і мікробіології, цитології та імунології, оприлюдненню результатів цих досліджень на вітчизняних і міжнародних наукових форумах і публікації у фахових журналах. І вистачило світла й енергії на блискучі захисти кваліфікаційних робіт і глибоку полеміку з екзаменаційною комісією з відстоюванням власної точки зору щодо досліджуваних проблем. Від сьогодні спільнота фахівців біомедичної галузі України поповнилася когортою випускників, якими пишаються їхні вчителі.

Будьте успішні і затребувані, тримайте високу планку професіоналізму у лабораторіях, де працюватимете. А ми завжди будемо щасливі зустрічі з вами, вчорашні студенти і сьогоднішні колеги!

Миру всім нам і щасливого майбутнього, любові і поваги один до одного, а також яскравих прийдешніх новорічних свят!

vypusk 2022

 

Колектив
ННЦ «Інститут біології та медицини»

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader