НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 Дирекція та Студентський парламент ННЦ «Інститут біології та медицини» вітає всіх співробітників та студентів з Днем Інституту!

 

Інститут – це не лише стіни, хоча й тут нам є чим пишатися – інститутський корпус є архітектурною перлиною Києва! І не лише лабораторії, хоча за рівнем їхнього обладнання ми не поступаємося провідним університетам Європи. Інститут – це в першу чергу люди. Зберігаючи безцінний науково-педагогічний спадок, примножуючи його новими досягненнями та звершеннями, колектив Інституту із впевненістю дивиться у майбутнє. Творча ініціатива, ентузіазм, високий професіоналізм та відданість своїй справі дозволяють науково-педагогічним працівникам Інституту втілювати у життя найсміливіші проекти та реалізувати дерзновенні плани.

І наші вихованці, які в стінах Інституту не лише набувають теоретичних знань та практичних навичок, але й стають частиною інститутської родини, гідно продовжують нашу справу, роблячи хоча й перші, але сміливі й успішні кроки на вершини Науки. І вміють вони не лише працювати! Яскравим доказом цього є запропонована нашим Студпарламентом програма святкування Дня Інституту!

Всі бажаючі можуть активно долучитися до креативних івентів, запропонованих нашими студентами, ознайомившись з ними на каналі Студентського парламенту Інституту

 

Шановні друзі! Ми бажаємо всім нам, щоб наше інститутське життя, не зважаючи на всі складнощі та виклики сьогодення, було щедрим на нові професійні досягнення, наукові відкриття та особисті звершення.

Зичимо всім миру та злагоди, мудрості та терпіння, наснаги у роботі, успіхів у навчанні, реалізації професійних та творчих планів!

 

Den IBM 2022

 

 

Дирекція
ННЦ «Інститут біології та медицини»

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader