Botanichniy sad embema29 вересня 2022 р. за підтримки Департаменту освіти і науки Києва, Київським державним будинком художньої творчості (КД БХТТ) у співпраці з Ботанічним садом ім. акад. О.В. Фоміна і учнями школи № 53 м. Києва був втілений проєкт Квітковий розмай «Освіта Києва», присвячений Дню працівників освіти.

Ініціатором проекту виступила КД БХТТ. На території паркової частини Ботанічного саду учні 4-х класів спільно з адміністрацією КД БХТТ і волонтерами висадили квіткову композицію із хризантем, ірисів, первоцвітів та інших рослин і цим живим букетом квітів привітали освітян столиці з їх професійним днем. У відео зверненні школярі привітали педагогів та запросили відвідати Ботанічний сад і квітник, що був створений з любов′ю і шаною до вчителів.

В Україні День працівників освіти відзначають у першу неділю жовтня і цьогоріч свято припадає на 2 жовтня.

Вітаємо наших колег з професійним святом! Бажаємо колективу щастя, здоров’я і загальних успіхів у розвитку ННЦ «Інститут біології та медицини»!

Відділ еколого-освітньої роботи
Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна