newlogo with heart new 05.12.2017 Доводимо до відома всіх абітурієнтів, які вступають у 2022 році до ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка для здобуття освітнього ступеня бакалавра (магістра медичного спрямування) на основі повної загальної середньої освіти, що затверджені важливі зміни до Правил прийому щодо етапів вступної кампанії та організації конкурсного відбору:

І. Етапи вступної кампанії

Прийом заяв від вступників, які вступають за результатами національного мультипредметного тесту та/або мотиваційних листів, а також творчих конкурсів   19 вересня – 24 вересня (до 16:00)
 Проведення Університетом творчих конкурсів  26 вересня
 Надання рекомендацій до зарахування та оприлюднення списку рекомендованих для вступників, які вступають на місця за кошти фізичних та/або юридичних осіб за денною формою здобуття освіти 27 вересня
 Виконання вимог для зарахування на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб  29 вересня (до 18:00)
 Зарахування вступників на навчання за кошти фізичних та/або юридичних осіб  30 вересня

ІІ. Перелік спеціальностей та освітніх програм, за якими оголошується додатковий набір:

Галузь знань  Спеціальність   Освітня програма   Конкурсний відбір за результатами НМТ /
Мотиваційний лист
 09 Біологія  091 Біологія  Біологія  Мотиваційний лист
 10 Природничі науки  101 Екологія  Екологія  Мотиваційний лист
 20 Аграрні науки та продовольство  206 Садово-паркове господарство  Ландшафтний дизайн та озеленення  Мотиваційний лист
 22 Охорона здоров’я  222 Медицина  Медицина  НМТ
 22 Охорона здоров’я  224 Технології медичної діагностики та лікування  Лабораторна діагностика  НМТ

Відбіркова комісія