newlogo with heart new 05.12.2017 Дирекція ННЦ «Інститут біології та медицини» вітає всіх здобувачів освіти та співробітників Інституту з початком нового навчального року! Попри надскладні умови сьогодення, ми переконані, що новий навчальний рік стане для вас початком реалізації нових проєктів, і наукових, і освітніх, і просто життєвих, буде збагачений професійним ростом та освітніми здобутками, реалізацією планів та здійсненням мрій. А всі перепони ми подолаємо! «Utilitas, Honor et Gloria» – «Користь, Честь і Слава» - не лише гасло шевченкового університету, це - наше кредо! Освіта і наука – наш фронт і ми його втримаємо! А життєвої стійкості нам не займати!

Окремі слова вітання – нашим першокурсникам! Для вас розпочинається нова епоха – епоха студентства! Ви стаєте членами великої родини нашого Інституту! Родини, в якій підтримують та допомагають молодим, поважають дорослих і досвідчених, дослухаючись їхніх порад. Наша родина відкриває для вас не лише двері Інституту, наших лекційних аудиторій та лабораторій, вона відкриває для вас свої серця!

Вітання з початком навчального року директора ННЦ «Інститут біології та медицини» Людмили ОСТАПЧЕНКО

Шановна інститутська родино!
Разом із вами, разом до Перемоги!

Дирекція