НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

SEI infoДо Дня Незалежності України кафедра екології та зоології провела всесвітній біобліц із дослідження біологічного різноманіття планети на глобальній платформі iNaturalist, у якому взяли участь представники 42 країн світу

 

 

Тридцять перший День Незалежності України кафедра екології та зоології відзначила організацією масштабного всесвітнього івенту — біобліцу з дослідження біологічного різноманіття планети на глобальній платформі iNaturalist. За умовами заходу фахівці-біологи та аматори мали активно підключитися до проєкту, упродовж 24 серпня 2022 року зробити спостереження за дикою природою в різних куточках планети та завантажити їх на платформу iNaturalist, яка є найбільшим у світі ресурсом із дослідження біорізноманіття, що працює на засадах громадянської науки. До проєкту долучилися 11 студентів, 4 викладачі та 4 випускники ННЦ «Інститут біології та медицини», а організатором стала викладачка кафедри екології та зоології Наталія Матушкіна.

Попри обмежений на час на підготовку проєкту, отримані результати вражають! Представники 42 країн світу взяли участь у івенті — це Австралія, Австрія, Аргентина, Білорусь, Ботсвана, Бразилія, Венесуела, Вірменія, Греція, Грузія, Данія, Еквадор, Індія, Іспанія, Італія, Канада, Кіпр, Колумбія, Литва, Малайзія, Мексика, Німеччина, Нова Зеландія, Норвегія, Об’єднане Королівство, Перу, Південна Африка, Південна Корея, Польща, Сінгапур, Словаччина, США, Таїланд, Тайвань, Тринідад і Тобаго, Угорщина, Україна, континентальна Франція та Нова Каледонія, Чехія, Швейцарія, Швеція та Японія (див. мапу). Найбільше учасників було з України (69), Канади (38), США (30) та Бразилії (18). Спостерження охопили 25 % усіх видів, яких спостерігали в цей день на нашій планеті.

Було отримано неймовірно теплі слова підтримки від учасників проєкту з усього світу та запропоновано провести аналогічний івент наступного року. Також нашу ініціативу підхопили колеги з Бразилії, які вирішили в подібний спосіб відсвяткувати День Незалежності Бразилії!

Дякуємо всім, хто долучився!

 

IndDay 2022 Results

 

На ілюстрації: географія та банер проєкту «Independence Day of Ukraine 2022»
Банер проєкту біло підготовлено студенткою Оленою Кушниренко

 

 

 

Доцент кафедри екології та зоологіЇ
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія МАТУШКІНА

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader