chirurgiya logo

Взаємодія між академічними лікарями з закладами охорони здоров’я є запорукою ефективної роботи, особливо під час війни. Тому важливим є той факт, що співробітники кафедри хірургії КНУ імені Тараса Шевченка використовують свої налагодженні зв’язки з закордонними колегами для забезпечення потреб окремих військових частин Збройних Сил України, клінічних лікарень та спеціалізованих дитячих центрів та пологових будинків України, у виробах медичного призначення.

Гуманітарна допомога виробами медичного призначення проводиться зусиллями співробітників кафедри хірургії: завідувача д.мед.н. Горобейка М.Б., доцента Дінця А.В., асистента Льовіна А.В., які організовують та доставляють сучасне обладнання для лікування цивільних та військових хворих, в тому числі операційний стіл, дихальне обладнання, шовний матеріал, ефективні медичні препарати, лабораторні засоби, засоби дезінфекції, тактичні засоби та матеріали для надання першої медичної допомоги пораненим військовослужбовцям ЗСУ.

Більше фото за покликанням.

Доцент кафедри хірургії
Андрій ДІНЕЦЬ