НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

1

17 червня 2022 року у студентів освітньо-професійних програм «Лабораторна діагностика» та «Дієтологія» стартувала традиційна тритижнева у IV семестрі навчальна практика з клінічної лабораторної діагностики.

Навчальна практика є важливою частиною процесу підготовки спеціалістів напряму 224 «Технології медичної діагностики та лікування». На ній здобувачі освіти продовжують навчальний процес у виробничих умовах з метою отримання необхідних базових професійних навичок та маніпуляцій і досвіду практичної роботи.

 

Попри впровадження в Університеті дистанційної форми навчання на час військового стану адміністрація та співробітники кафедри фундаментальної медицини та біомедицини ННЦ «Інститут біології та медицини», розуміючи важливість практичної підготовки для наших здобувачів освіти, доклали максимум зусиль, щоб навчальна практика проходила в лабораторіях медичних установ системи охорони здоров‘я країни. Завдяки цьому здобувачі освіти отримали унікальну для нашого складного часу можливість, залишаючись у безпечних місцях свого перебування, отримати практичні навички і розширити та систематизувати власні знання, одержані при теоретичному вивченні спеціальних фахових дисциплін. Для проходження навчальної практики з клінічної лабораторної діагностики було застосовано індивідуальний підхід до кожного здобувача освіти з урахуванням місця його поточного перебування на території України та можливостей лікувально-діагностичних установ системи охорони здоров‘я.

Практикуючі фахівці з лабораторної діагностики, що мають щоденну професійну практику, охоче ділилися своїм досвідом з нашими студентами. Навчатися у них, спостерігаючи за їхньою роботою, робити перші самостійні професійні кроки в клінічній медичній діагностиці під їхнім наглядом – це безцінний досвід, без якого неможливе формування сучасного фахівця з лабораторної діагностики та дієтології.

 

 

Дякуємо колегам з всіх медичних установ та лабораторій, які охоче допомогли нам із організацією практики наших студентів на їх базі!

Разом до Перемоги!

 


 

 

За матеріалами
кафедри фундаментальної медицини та біомедицини
ННЦ «Інститут біології та медицини»

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader