Kafedra cytologii LOGO

Під час літньої навчальної практики 2022 р. студенти 2 курсу кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини беруть участь у семінарах з методології сучасної науки, виконують практичні завдання за різними темами, зокрема по роботі з базами наукової інформації, що необхідно вже при виконанні першої наукової (курсової) роботи на 3 курсі.

Особливу зацікавленість у студентів викликають екскурсії до наукових установ, діяльність яких пов’язана з обраними напрямками спеціалізації. Хоча на даний час такі екскурсії можливі лише у віртуальному режимі, їх проведення забезпечують на високому рівні наукові співробітники, які не так давно закінчили кафедру цитології, гістології та репродуктивної медицини, а вже за кілька років отримали наукові звання і навіть керівні посади. Цей фактор в значній мірі сприяє зацікавленості нинішніх студентів можливостями майбутньої наукової діяльності.

Щиро дякуємо за співпрацю!

ДУ «Інститут геронтології ім. Д.Ф. Чеботарьова НАМН України»

Наук. співр. лабораторії епігенетики, керівник відділу клітинних культур та імунології у "ПП Джерон" Деніс Євген Олегович

Інститут фізіології ім. О.О. Богомольця НАН України

Наук. співр. відділу фізико-хімічної біології клітинних мембран, канд .біол. наук Рибачук Оксана Андріївна та аспірант відділу цитології Шепілов Дмитро Романович

Керівники з навчальної практики на кафедрі цитології, гістології
та репродуктивної медицини: проф. Г.В.Островська,
доценти Вороніна О.К. і Рибальченко Т.В.