НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Kafedra Genetiki LOGO v1

У другому семестрі цього навчального року викладачі кафедри загальної та медичної генетики традиційно долучилися до викладання дисциплін студентам-медикам.

Завідувач кафедри генетики Катерина АФАНАСЬЄВА, асистенти кафедри Надія ПІРКО та Ярослав ЯСИНСЬКИЙ, а також асистент кафедри фундаментальної медицини Мар’яна ЧОПЕЙ, опікувалися викладанням таких дисциплін як «Modern methods of genetic diagnostics», «Сучасні методи генетичної діагностики» та «Основи медичної генетики».

Військовий час вніс свої жахливі корективи у викладання всіх дисциплін в Університеті: неможливість проведення занять в аудиторіях, реалізації повноцінних практик тощо. Винятком не стали і згадані дисципліни. Але, як тільки з’явилася можливість, з ініціативи студентів 3 курсу ОП «Медицина» практичні заняття в ННЦ «Інститут біології та медицини» були проведені в лабораторіях кафедри загальної та медичної генетики в оффлайн-форматі! Радість зустрічі не в «цифорому», а у реальному житті була безмежно великою для всіх учасників освітнього процесу. Значну допомогу в організації такої оффлайн-практики надав доцент кафедри загальної та медичної генетики Станіслав РУШКОВСЬКИЙ.

 

 

9

 

 

 

Кафедра
загальної та медичної генетики

 

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader