ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує вступників на нову освітньо-професійну програму «Біобезпека».
Освітню програму відкрито для підготовки на основі наявності першого рівня вищої освіти та освітнього ступеню бакалавр. Тривалість навчання – три семестри, форма навчання як денна, так і заочна.
Метою програми є формування фахівців, здатних здійснювати аналітичну оцінку потенційних біологічних ризиків (загроз), розв’язувати складні задачі і проблеми з нормування процедур із забезпечення біологічної безпеки (біологічного захисту) в практичній діяльності в галузі біологічних наук і на межі предметних галузей.
Змістовна складова освітньої програми, сформована з урахуванням потреб ринку праці та інтересів здобувачів вищої освіти, зокрема тих, що навчаються без відриву від виробництва, науково-практична підготовка на рівні найвищих міжнародних вимог забезпечують підготовку конкурентоспроможних та затребуваних на внутрішньому та міжнародному ринку праці фахівців.
У рамках освітньо-професійної програми «Біобезпека» здобувачам пропонуються такі актуальні дисципліни як, «Біотехнологія та проблеми біобезпеки», «Управління біоризиками та екологічні аспекти біобезпеки», «Епідеміологія та біобезпека», «Біобезпека та біозахист в лабораторії», «ГМО та ризики їх використання», «Правові основи та економічні засади регулювання біобезпеки» тощо.
Атестація випускників освітньої програми «Біобезпека» зі спеціальності 091 «Біологія» проводиться у формі комплексного іспиту за програмою підготовки та публічного захисту випускної кваліфікаційної роботи, завершується видачою документу встановленого зразка про присудження ступеня магістра із присвоєнням кваліфікації: магістр за спеціальністю «Біологія». Атестація здійснюється відкрито і публічно.
У випускниках освітньої програми зацікавлені підприємства та установи біологічного, медичного, екологічного, біотехнологічного профілю різної форми власності та підпорядкування.
Випускник має можливість продовжити навчання за програмою третього рівня вищої освіти; проходити підвищення кваліфікації, перепідготовку; отримувати післядипломну освіту; у тому числі із використанням програм академічної мобільності.
ДО ЗУСТРІЧІ НА НОВІЙ ОСВІТНІЙ ПРОГРАМІ!
Гарант
освітньої програми «Біобезпека»,
доцент кафедри вірусології,
доктор біологічних наук
Тетяна ШЕВЧЕНКО