photo 2022 02 17 16 35 3011 лютого 2022 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів магістрам за освітньо-професійною програмою «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища» спеціальності 206 «Садово-паркове господарство» галузі знань 20 «Аграрні науки та продовольство».

З теплими вітальними словами звернулися до випускників та їхніх батьків завідувачка кафедри біології рослин Таран Наталія Юріївна, гарант ОПП «Ландшафтний дизайн урбанізованого середовища» Баданіна Владислава Анатоліївна, викладачі кафедри Косик Оксана Іванівна та Шпагін Віктор Федорович.

Щасливі й усміхнені випускники, горді за своїх дітей батьки, схвильовані і розчулені викладачі – такими зафіксували учасників урочистої події камери фотоапаратів.

Шановні випускники!
Ми не кажемо вам «Прощавайте»! Ми кажемо вам «До зустрічі»!
Мрійте і дійте!
Щасливої вам дороги!