15 лютого 2022 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів за освітньо-професійною програмою «Лабораторна діагностика» спеціальності 224 «Технології медичної діагностики та лікування» галузі знань 22 «Охорона здоров’я».

З привітальними словами до випускників звернулась директор Інституту Людмила Остапченко. Вона привітала випускників з отриманням диплому магістра одного з найславетніших університетів країни та побажала їм успішного кар’єрного старту.

З вітальним словом виступив гарант ОП «Лабораторна діагностика» другого (магістерського) рівня, завідувач кафедри клінічної медицини Олександр Маєвський. Він відзначив, що випуск магістрів з лабораторної діагностики, перший в стінах Університету, є дуже важливим кроком на шляху розбудови медичного напрямку підготовки в ННЦ «Інститут біології та медицини».

Завідувач кафедри біомедицини Тетяна Фалалєєва та завідувач кафедри фундаментальної медицини Вікторія Хоперія, приєднавшись до привітань, підкреслили, що отриманий диплом – важлива сходинка у нелегкому шляху до вершин сучасної медицини, та побажали нашим випускникам щасливої життєвої дороги.

Шановні випускники!
Ми не кажемо вам «Прощавайте»! Ми кажемо вам «До зустрічі»!
До зустрічі на конференціях та симпозіумах,
в провідних світових лабораторіях та на виробництві!
Мрійте і здійснюйте свої мрії!
Щасливої вам дороги!

Дирекція