newlogo with heart new 05.12.2017 Шановні випускники, вітаємо вас із закінченням Університету!
Ми бажаємо вам міцного здоров’я і великої творчої наснаги! Змінюватися у світі, що швидко змінюється сам, але залишатися вірними собі і своїм принципам! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, вірити в себе і ніколи не здаватися! Адже удача завжди супроводжує тих, хто наполегливо долає всі труднощі та не втрачає віри у себе.

Бажаємо вам вдало розпочати свій професійний шлях та успішно рухатися кар’єрними сходинками, не зупинятися на досягнутому, розширювати горизонти наукової та професійної діяльності, стати надійною опорою нашої держави та гордо нести по життю звання випускника Київського національного університету імені Тараса Шевченка. І пам’ятайте, Університет – це ваша родина! Ми зичимо вам щасливої життєвої дороги та сподіваємось, що наш Університет назавжди залишиться у вашому серці! Університет – це назавжди!!!

Vitannia vypusk zyma 2021

Шановні випускники!
Ми не кажемо вам «Прощавайте»! Ми кажемо вам «До зустрічі»!
Щасливої вам дороги!

Vivat Academia!
Vivat Professores!
Віват випускники КНУ імені Тараса Шевченка!