НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Botanichniy sad embemaНовий рік – це завжди свято і крок у незвідане майбутнє, це час, коли робляться підсумки виконаної роботи з надіями на нові перспективи. Для колективу Ботанічного саду минаючий рік був дійовим (відео): колекцію деревних рослин відкритого ґрунту Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка внесено до Державного реєстру наукових об’єктів, що становлять Національне надбання України.

Відповідне рішення було ухвалено 10 листопада 2021 р. на черговому засіданні Уряду. У Ботанічному саду нині дві колекції рослин, що мають статус «національного надбання». У 2015 році статус Національного надбання отримала колекція тропічних та субтропічних рослин.

Це досягнення, хороший результат праці і величезна відповідальність за збереження цих колекцій. Адже оригінальні ботанічні експозиції, що створені багаторічною працею наших співробітників, повинні відповідати вимогам наукової, освітньої і просвітницької діяльності. Ми дуже раді, що у Ботанічному саду навесні і влітку було багато студентів. Буде дуже добре, якщо і в наступному році навчальна та виробнича практика відбуватиметься на нашій території.

Не можна не згадати і той факт, що у місті Києві цього року з’явилася мініскульптура, присвячена нашій пальмі (Livistona australis). Це перший «монумент» рослині у нашому місті і прославляє він один з найстаріших Ботанічних садів і один з найстаріших університетів України.

 

У Новому 2022 році бажаємо всім
невичерпних ідей, успіхів, щастя, здоров’я та злагоди! 

 

Директор Ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна
М.М. Гайдаржи

 

 

 

 

 

  

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader