Garmatina BD

Колектив кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини щиро вітає з ювілеєм вельмишановну Софію Михайлівну Гарматіну, ветерана праці КНУ, голову ветеранів ННЦ «Інститут біології та медицини», секретаря, доцента нашої кафедри.

Все життя Софії Михайлівни Гарматіної пов’язане з Київським національним університетом імені Тараса Шевченка. В Київському університеті Софія Михайлівна працює з 1965 р. - спочатку на посаді навчального майстра кафедри експериментальної біології та дарвінізму, після закінчення біологічного факультету - старшим лаборантом, асистентом кафедри. У 1980 р. Софія Михайлівна успішно захистила кандидатську дисертацію і починаючи з 1987 р. і дотепер є доцентом кафедри цитології, гістології та репродуктивної медицини.

Вельмишановна Софія Михайлівна!

У цей день ми хочемо подякувати Вам за Вашу багаторічну сумлінну працю, професіоналізм і мудрість! Ви заслужили глибоку повагу та шану колективу нашої кафедри і ННЦ «Інститут біології та медицини» та студентства.

Бажаємо Вам міцного здоров'я, благополуччя, добробуту вдома, позитивних емоцій, невтомності та здійснення всіх професійних і особистих задумів.

Хай Вас підтримують та надихають рідні люди, розуміють і допомагають колеги, минають всі непорозуміння.

Бажаємо, щоб робота приносила Вам тільки радість, а Ваші старання були виправдані досягненнями і вдячністю студентів та учнів!

Щиро Ваші, колеги та учні