НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

0 129 червня 2021 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулися урочистості з нагоди випуску бакалаврів за освітніми програмами «Біологія», «Екологія», «Біотехнологія» «Ландшафтний дизайн та озеленення»», «Лабораторна діагностика» та «Дієтологія».

З привітальними словами до випускників та їхніх батьків звернулася директорка Інституту Людмила Остапченко. Вона привітала випускників з успішним завершенням бакалаврату та отриманням диплому і підкреслила, що цей диплом – лише перша сходинка у нелегкому шляху до вершин сучасної науки. ННЦ «Інститут біології та медицини», не дарма вважаючись флагманом вітчизняної освіти, зібрав у своїх стінах не лише високопрофесійних фахівців, здатних навчити, але й людей, що вболівають за свою справу, людей небайдужих, готових підтримати свої вихованців, допомогти їм у реалізації їхніх наукових та професійних планів. А тому, магістратура в нашому Інституті є правильним вибором! «Ми пройшли з вами непростий шлях, ми не лише навчали, але й навчалися разом із вами» - сказала у своєму виступі директорка Інституту. «Ми зичимо вам щасливої життєвої дороги та сподіваємось на скору зустріч в нашій магістратурі» - побажала вона випускникам.

 

 

Теплі вітальні слова пролунали від завідувачів кафедр екології та зоології Дмитра Лукашова, біофізики та медичної інформатики Олександра Жолоса, мікробіології та імунології Лариси Сківки, фізіології людини і тварин Миколи Макарчука. Вони привітали випускників з отриманням диплому бакалавра одного з найславетніших університетів країни та побажав їм успішного кар’єрного старту.

 

Шановні випускники!
Ми не кажемо вам «Прощавайте»! Ми кажемо вам «До зустрічі»!
До зустрічі в магістратурі, на конференціях та симпозіумах, в провідних світових лабораторіях та на виробництві!
Мрійте і здійснюйте свої мрії!
Щасливої вам дороги!

 

 

Заступниця директорки
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія Скрипник

 

  

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader