НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05122017 Практична підготовка студентів є важливою частиною навчального процесу, розвиток та якість якого є найважливішим пріоритетом нашого Інституту. І це не лише аудиторні практичні та лабораторні заняття, але й практики. Адже саме під час практики студент потрапляє в умови реального науково процесу, має можливість випробувати себе в якості молодого науковця, закріпити та покращити набуті навички та вміння, сформувати нові. 

Стрімкий розвиток сучасної біології, технологічний прогрес вимагають від кваліфікованого фахівця сьогодні не лише знати, але й вміти більше ніж учора. І практики дозволяють студентові реально оцінити свої можливості та перспективи, що є вкрай важливим задля успіху кар’єрного старту.

Ніхто сьогодні навіть не наважиться поставити під сумнів важливість розвитку біології в лабораторному форматі. Проте польова практика, як і польові дослідження, не лише не втратили своєї актуальності, а з огляду проблеми сьогодення, набувають особливого значення.

Організація і проведення практики в Канівському природному заповіднику, з огляду на обставини, що склалися, мали свої труднощі. Однак, попри все, цього року канівська практика відбулася! Вона дала нам можливість не лише відчути романтику польових досліджень, але й під керівництвом кваліфікованих викладачів отримати реальну практичну підготовку у здійсненні польових досліджень, організації і проведенні експедицій тощо.

 

А коли до цього додати дружню атмосферу, активний відпочинок, стає зрозумілим, чому Канівська практика залишила по собі незабутні спогади! Канівській практиці бути! Саме з цією думкою ми залишали нашу канівську базу, сподіваючись повернутися на неї знову.

За матеріалами
студентки 2 курсу
ОП «Екологія»
Валерії Букатка

 

  

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader