НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 Традиція святкувати перший день нового навчального року об’єднує всіх, хто прагне реалізувати свої плани у досягненні професійних знань та умінь. ННЦ «Інститут біології та медицини», як і весь Київський національний університет імені Тараса Шевченка, розпочинає свій навчальний рік за непростих умов.

Пандемія вірусу SARS-CoV-2, не лише залишає «на паузі» цілу низку соціальних процесів, але й накладає на заклади вищої освіти суттєві обмеження у здійсненні освітньої діяльності.

Проте, ми повністю переконані у тому, що високий рівень кваліфікації та досвідченість наших викладачів, умотивованість і творча енергія студентів, попри всі труднощі і незручності, дозволять зробити цей навчальний рік плідним і успішним.

Щиро вітаємо вас зі Всесвітнім днем знань і початком нового навчального року! Нехай 2020-2021 навчальний рік, не зважаючи на всі складнощі, буде щедрим на нові професійні досягнення, наукові відкриття та особисті звершення.

 

Зичимо всім миру та злагоди, мудрості та терпіння, наснаги у роботі, успіхів у навчанні, реалізації професійних та творчих планів!

 

Директорат
ННЦ «Інститут біології та медицини»

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader