НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

newlogo with heart new 05.12.2017 Всесвітня пандемія вірусу SARS-CoV-2 поставила «на паузу» цілу низку соціальних процесів, однак не життя нашого Інституту. Попри всі труднощі, він активно працював: працювала дирекція, працювали служби, освоюючи нові технології дистанційного навчання викладачі проводили заняття та іспити.

Останні місяці ще раз, зі всією очевидністю, показали, що колектив нашого Інституту працює як єдина високопрофесійна команда, команда, якій по силам вирішення найскладніших завдань. А притаманні їй підтримка та взаємодопомога, взаєморозуміння та взаємоповага, говорять про те, що для нас твердження «Ми - одна велика родина» –це не просто слова! І як у кожній добрій родині, у нас дослухаються порад мудрих та досвідчених, підтримують молодих, допомагаючи їм набувати життєвого досвіду. Ця підтримка та допомога, разом з наполегливою викладацькою роботою, перетворюють розгублених першокурсників на впевнених у собі професіоналів - випускників.

І настає день, сумний і радісний водночас, день, коли ми випускаємо вас, наші вчорашні студенти, а тепер - дипломовані фахівці, у великий світ самостійного професійного життя. Позаду студентські роки, і як більшість з вас вже скоро зрозумієте - це найкращі роки вашого життя. Роки, насичені яскравими подіями, незабутніми зустрічами, знайомством із захоплюючим світом наукового пошуку. Ці роки позаду, попереду новий етап. Проте лишаючи Університет, шановні випускники, ви залишаєтесь з нами назавжди.

Прощаючись з Університетом ви залишаєте в ньому не лише свої залікові книжки, екзаменаційні відомості та випускні кваліфікаційні роботи. Ви залишаєте частину себе, частину, яка стає складовою нашої спільної Історії. Ваше наполегливе навчання, студентська наукова робота, студентське самоврядування, участь у творчому житті та спорті, волонтерська робота – все це додається до скарбниці здобутків Університету. Ви пишете історію Університету разом із нами!

Шановні випускники, вітаючи вас із закінченням Університету, ми бажаємо вам міцного здоров’я і великої творчої наснаги! Змінюватися у світі, що швидко змінюється сам, але залишатися вірними собі і своїм принципам! Невпинно йти вперед, долати всі перешкоди, вірити в себе і ніколи не здаватися! Адже удача завжди супроводжує тих, хто наполегливо долає всі труднощі та не втрачає віри у себе.

Бажаємо вам вдало розпочати свій професійний шлях та успішно рухатися кар’єрними сходинками, не зупинятися на досягнутому, розширювати горизонти наукової та професійної діяльності, стати надійною опорою нашої держави та гордо нести по життю звання випускника Київського національного університету імені Тараса Шевченка. І пам’ятайте, Університет – це ваша родина! Ми зичимо вам щасливої життєвої дороги та сподіваємось, що наш Університет назавжди залишиться у вашому серці! Університет – це назавжди!!!

 

2020

 

Шановні випускники!
Ми не кажемо вам «Прощавайте»! Ми кажемо вам «До зустрічі»!
До зустрічі в магістратурі та аспірантурі, на конференціях та симпозіумах,
в провідних світових лабораторіях та на виробництві!
Мрійте та здійснюйте свої мрії!
Щасливої вам дороги!

Vivat Academia!
Vivat Professores!
Віват випускники КНУ імені Тараса Шевченка!

 

Директор
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Л.І. Остапченко

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader