НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Openday 16032018 pic6 грудня 2019 року в  ННЦ «Інститут біології та медицини» відбувся перший в цьому навчальному році День відкритих дверей.

 Для наших гостей, майбутніх абітурієнтів та їхніх батьків, була організована зустріч із адміністрацією нашого Інституту - заступниками директора з науково-педагогічної роботи Н.В. Скрипник, Т.А. Компанцем та О.І. Харченко, під час якої вони змогли обговорити загальні питання щодо умов вступу, навчання, побуту студентів та перспектив їхнього працевлаштування по закінченню навчання, а також ознайомитись з освітніми програмами, за якими буде здійснюватися набір абітурієнтів у 2020 році.

Про особливості спеціальності «Екологія» нашим гостям розповів завідувач кафедри екології та зоології Д.В. Лукашов, спеціальності «Садово-паркове господарство» - доцент кафедри біології рослин О.І. Косик. Про бурхливий розвиток дієтології як соціального, медичного і освітнього напрямку розповіла завідувач кафедри біомедицини Т.М. Фалалеєва.

Наші гості мали також унікальну можливість відвідати кафедри нашого Інституту, познайомитися з напрямками їхньої педагогічної й наукової діяльності та безпосередньо поспілкуватися із викладачами та студентами, які активно долучилися до проведення Дня відкритих дверей.

Ми переконані, що такі заходи сприяють професійній орієнтації школярів і допомагають юним та допитливим зробити правильний вибір.

 

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Н.В.Скрипник

 

 Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader