НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

 

Screenshot 88

30 листопада в ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися Медичні воркшопи: «МЕДИЦИНА СТАЄ БЛИЖЧОЮ» для учнів 8-11 класів та їхніх батьків.

За ініціативи студентського активу Інституту та за участі високопрофесійних фахівців, викладачів ННЦ, було проведено ряд івентів, які не лише підказали, як правильно піклуватися про своє здоров’я, але й закохали учасників заходу у медицину! Для наших гостей була підготовлена цікава й різноманітна програма: від молекулярних механізмів виникнення захворювань та їхньої діагностики, до можливості взяти участь у міні-операції.

Воркшоп 1. «Мікроскопія і таємниці людського тіла» (В.Г. Хоперія, А.С Пустовалов)

Учасники воркшопу отримали незабутні враження від подорожі у світ, невидимий оком, побачили справжні шедеври будови людського тіла під мікроскопом та змогли за допомогою висококваліфікованих фахівців знайти відповідь на запитання, що відбувається з нами, коли ми хворіємо.

Воркшоп 2. «Первинна хірургічна обробка ран» (К.О. Прокопець)

На цьому воркшопі школярі отримали можливість випробувати себе, відчути справжнім лікарем-хірургом, власноруч провести міні-операцію та навчитися накладати шви!

Воркшоп 3. «Єдиний і незамінний» (Є.М. Решетнік)

Чому інсулін настільки важливий і унікальний гормон? Що впливає на його "виробництво", та як він сам впливає на наш організм? Чому існують цукровий діабет першого і другого типу? Які є заходи профілактики цукрового діабету? Учасники воркшопу не лише змогли знайти відповіді на ці запитання, але й взяти участь у визначенні рівня цукру в крові при обстеженні пацієнта!

Відверто про нас. Школярі під час особистого спілкування зі студентами Інституту змогли довідатись, як їм живеться у нас в Університеті, як вони навчаються, відпочивають та займаються спортом, які наукові, соціальні та профорієнтаційні проекти вони втілюють у життя.

Фотозона «Я і медицина» викликала неабиякий інтерес у наших гостей, і не лише у школярів. Вони мали змогу зробити унікальні фотографії на згадку про участь у Медичних воркшопах.

Успішне майбутнє починається тут. Учасники заходу мали змогу особисто поспілкуватися із заступником директора з науково-педагогічної роботи (відділення медицина) О.І. Харченко та заступником директора з науково-педагогічної роботи Н.В. Скрипник та довідатись «як вчать на медика» у нас, в Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, та які заходи профорієнтаційного спрямування пропонує наш Інститут юним та допитливим, перед якими стоїть непросте завдання визначитися із життєвим шляхом.

 

 

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Н.В.Скрипник

 

 Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader