НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини

Logo biomed19 жовтня 2019 року Головний корпус Університету гостинно відкрив двері представникам всіх інститутів, факультетів, коледжів, органів студентського самоврядування та численним гостям – майбутнім абітурієнтам, перед якими стоїть непросте завдання вибору майбутньої професії, та їхнім батькам, для яких наступний рік обіцяє бути особливо хвилюючим.

Свято відкривав ректор Л.В. Губерський. Високий професіоналізм та відданість своїй справі науково-педагогічних працівників Університету, могутній історичний спадок, стрімкий прогресивний розвиток та визнання на міжнародному рівні є запорукою того, що успішне майбутнє талановитої молоді дійсно починається тут, у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, наголосив він. Л.В. Губерський побажав організаторам заходу успішної роботи, а майбутнім абітурієнтам яскравих, незабутніх вражень та отримання корисної інформації, що дозволить їм зробити правильний вибір.

Викладачі та студенти нашого Інституту активно долучилися до проведення цього заходу. Особливості вступної компанії 2020 та навчання за різними освітніми програмами, перспективи працевлаштування у провідних компаніях України та світу; спілкування з викладачами та студентами; майстер-класи «Здоровим бути модно! Дієтологія – наука для кожного!», «Будова черепу та мозку» та «Біотехнологія на кухні», «Нащо нам друге око. 3D аналіз бінокулярного зору», «Травна система людини – корисно знати кожному!», «Заглянемо у наш мозок!»; «Знайомі незнайомці» – екскурсія до Зоологічного музею КНУ імені Тараса Шевченка, «Тропіки під склом» - екскурсія до ботанічного саду ім. акад. О.В. Фоміна (маршрути: «Мандрівка із сукулентами», «Рослини, що бачили динозаврів», «Тропічний ліс» або «Найбільші пальми України») - представлена нашим Інститутом програма була насиченою, різноманітною, яскравою, цікавою і, як показали розмови із нашими гостями, корисною для них.

Родзинкою свята стала презентація віртуальної лабораторії з анатомії людини.

Творча ініціатива, ентузіазм, високий професіоналізм, закоханість у свою справу і непохитна віра у те, що біологія та медицина – найкращі з наук, дозволили злагодженій команді ННЦ гідно представити наш Інститут.

Креативні майданчики університетських підрозділів, цікаві демонстрації та презентації - організатори заходу доклали багато зусиль для створення неповторної атмосфери загальноуніверситетського свята. І свято вдалося!


 

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Скрипник Н.В.

 Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Telegram: http://surl.li/emhtd

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader