НАВЧАЛЬНО-НАУКОВИЙ ЦЕНТР "ІНСТИТУТ БІОЛОГІЇ ТА МЕДИЦИНИ"

Останні новини


master004 червня 2019 року в гостинній актовій залі Інституту післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів денної форми навчання ННЦ «Інститут біології та медицини».

З привітальними словами до випускників та їхніх батьків звернувся проректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка В.А. Бугров. Він передав щирі вітання від Ректора Університету Л.В. Губерського, привітав випускників з отриманням диплому магістра одного з найславетніших університетів країни та побажав їм успішного кар’єрного старту. «Ми пишаємося нашими випускниками» - сказала у своєму виступі директор ННЦ «Інститут біології та медицини» Л.І. Остапченко. «Ми зичимо вам щасливої життєвої дороги та сподіваємось, що наш Університет назавжди залишиться у вашому серці» - побажала вона магістрам.

Теплі вітальні слова прозвучали від завідувача кафедри фізіології людини і тварин М.Ю. Макарчука та завідувача кафедри мікробіології та імунології Л.М. Сківки. Випускниця Ірина Іпатенко нагадала всім присутнім «як це було» - студентські фотографії та відео минулих років змусили випускників згадати незабутні моменти тепер вже минулого студентського життя. Станіслав Шибанов представив відеоподарунок від випускників, який став їхнім дійсним освідченням у коханні Інституту.

А подарунок від батьківської спільноти, виступ Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України, став просто окрасою свята!

Шановні випускники!

Ми не кажемо вам «Прощавайте»! Ми кажемо вам «До зустрічі»! До зустрічі в аспірантурі, на конференціях та симпозіумах, в провідних світових лабораторіях та на виробництві! Мрійте і здійснюйте свої мрії!

Щасливої вам дороги!

Заступник директора
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Н.В. Скрипник

 

Наші контакти

Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр

Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98

Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"

Надіслати повідомлення

Повідомити про помилку

Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter

loader