Підведено підсумки ІІ очного (фінального) туру Всеукраїнської олімпіади Київського національного університету імені Тараса Шевченка з біології для професійної орієнтації вступників на основі повної загальної середньої освіти у 2023-2024 навчальному році

Ось і минув останній день Навчальної практики з ботаніки та зоології 2024. Не зважаючи на повітряні тривоги, студенти впродовж чотирьох тижнів успішно опановували способи пізнання біорізноманіття - базової навички для біологів. Попереду канікули - час не тільки для відпочинку, а й для закріплення результатів навчання у єднанні з природою. До зустрічі у вересні!
З 3-го по 30-те червня 2024 року студенти 2-го курсу, які обрали своїм майбутнім фахом вірусологію, проходили навчальну практику. Окрім теоретичного засвоєння необхідного матеріалу і вирішення прикладних завдань, у студентів була чудова можливість познайомитися з викладачами і науковцями кафедри вірусології, та напрямками їх наукової роботи.

Протягом червня 2024 р. у ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулись офлайн офіційні захисти випускних робіт бакалаврів ОП «Біологія»

У п'ятницю, 21 червня, завершився Об'єктивний Структурований Клінічний Іспит (ОСКІ) для студентів-медиків 6 курсу.
Студенти-іноземці успішно склали Іспит, завершивши навчальний рік, цикл своєї шестирічної підготовки та екзаменаційний тиждень у символічну дату – день літнього сонцестояння.
В рамках навчальної практики студенти 2-го курсу освітньої програми «Біологія та біохімія» Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» разом із доцентом кафедри фізіології та анатомії Лященко Тарасом Петровичем відвідали Навчально-наукового інститут здоров'я, реабілітації та фізичного виховання Національного університету фізичного виховання і спорту України.

Студенти 2 курсу ОП «Біологія» ОС «Бакалавр» розпочали навчальну практику з онлайн участі у конференції «Репродуктивний шлях від а до я: ембріологія, генетика, репродуктологія, перинатологія, гінекологія, урологія», яку організувала Школа інноваційної медицини та ICSI–клініка.
Незважаючи на війну в Україні, постійні обстріли, відсутність електрики, завершений перший рік навчання для студентів 1-го курсу освітньої програми «Лабораторна діагностика». Долаючи всі перешкоди, студенти набули теоретичних знань і практичні навички мікроскопічного аналізу гістологічних препаратів і прийшов час підсумкового оцінювання рівня засвоєння знань з дисципліни «Цитологія, гістологія та ембріологія людини». Натхненні, схвильовані і радісні проходили тестування.
Всеукраїнський форум для представників молодіжних рад та екологічно-активної молоді «EcoFuture Of Ukraine» відбувся 20-21 червня 2024 року у Вінниці
21 червня 2024 року у здобувачів освіти ОПП «Лабораторна діагностика» першого року навчання відбувся останній екзамен літньої сесії – «Анатомія людини».
Відповідальний викладач д.б.н., доцент кафедри біомедицини Олена Цирюк організувала зручний формат очного екзамену, що дало можливість оперативно та об’єктивно оцінити підготовку студентів. Всі здобувачі успішно склали екзамен з «Анатомії людини».
11 червня 2024 року в ННЦ «Інститут біології та медицини» відбулися урочистості з нагоди випуску магістрів за програмами, впровадженими в освітню діяльність Інституту.
12 червня 2024 р. при виконанні бойового завдання по відбиттю збройної агресії російської федерації проти України на території Серебрянського лісництва в районі населеного пункту Григорівка Донецької області загинув стрілець-санітар бригади спеціального призначення НГУ «Азов» колишній студент кафедри екології та зоології Максим ЗОСІМЧУК.

18 червня студенти-медики 3 курсу склали Ліцензійний інтегрований іспит КРОК-1, що є обов'язковою складовою частиною державної атестації для здобувачів освіти напрямку підготовки "Медицина".
Навчальна практика студентів ННЦ «Інститут біології та медицини» є невід’ємною складовою процесу підготовки фахівців освітнього рівня «Бакалавр» у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка, які навчаються за програмою підготовки «Біологія». Однією з основних форм проведення Навчальної практики для студентів є ознайомлення з напрямками роботи та структурою науково-дослідних установ м. Києва.

У вівторок, 18 червня, складання Об'єктивного Структурованого Клінічного Іспиту (ОСКІ) розпочали студенти-медики 6 курсу англомовної форми навчання.
Багато хто зі студентів-іноземців планує в подальшому продовжити навчання у своїх країнах, або ж іще десь закордоном. Тому вони поставилися до Іспиту максимально відповідально – адже і досвід подібних випробувань, і їх результат точно впливатимуть на їх подальший професійний шлях.

З понеділка, 17 червня, в Інституті розпочалося складання Об'єктивного Структурованого Клінічного Іспиту (ОСКІ) для студентів-медиків – випускників.
Щодня українці стикаються з новими викликами, але кожен день вони роблять крок вперед до своєї мети, долаючи перешкоди. Попри реалії війни життя Навчально-наукового центру «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка триває в звичному ритмі з поправкою на загрозу ракетної небезпеки та планові, а іноді спонтанні, відключення електроенергії.
17 червня 2024 року у стінах Інституту для здобувачів освіти освітньо-професійної програми «Лабораторна діагностика» освітній рівень «Бакалавр» відбулася визначна подія – Практично-орієнтований іспит зі спеціальності. Ця форма контролю дає можливість оцінити рівень знань випускників та ступінь опанування практичних результатів навчання за цією освітньою програмою. Успішне проходження Практично-орієнтованого іспиту зі спеціальності є однією з обов’язкових умов отримання диплому про присудження здобувачеві освіти ступеня бакалавр за спеціальністю 224 «Технології медичної діагностики та лікування».
Другий тиждень літньої навчальної практики першокурсників, що навчаються за освітньою програмою "Біологія", запам'ятався рясними дощами. Але жодні зливи не стали на заваді опануванню навичок роботи з рослинами та грибами.
Разом з викладачами кафедри біології рослин студенти дослідили флору Ботанічного саду імені акад. О.В. Фоміна та Голосіївського лісу. Та справжнім скарбом стали знахідки грибів!
Кафедра екології та зоології проводить зоологічний блок літньої практики у студентів 1 курсу ОП Біологія у місті Києві. Екскурсії до природи організовано таким чином, щоб дослідити тваринний світ у різних біотопах - у Голосіївському лісі, на Дідорівському каскаді ставків, луках й остепнених ділянках Труханового острову. Комахи-запилювачі, шкідники й паразитологи шкідників, павуки, стрімкі бабки, що народжувалися прямо на березі Дніпра, численні молюски, риби, амфібії, ящірки та птахи – природа Києва є різноманітною та багатою на види.
11 червня 2024 року в рамках навчальної практики студенти 2-го курсу ОП «Біологія та біохімія» ННЦ «Інститут біології та медицини» разом з доцентом кафедри фізіології та анатомії Лященко Тарасом Петровичем відвідали фармацевтичну компанію «Біофарма», яка виступила спонсором відновлення нашого інституту після ракетного удару 31 грудня 2022 року
Ми знаходимось за адресою:
Україна, 03022, м. Київ-022,
проспект Академіка Глушкова 2
Станція метро Виставковий центр
Приймальня директора:
Кімната №307
E-mail: biomed@knu.ua
Телефон/Факс: +38044 521-35-98
Гаряча лінія:
E-mail: knu.ibm.questions@gmail.com
Поштова та юридична адреса:
Україна, 01601, місто Київ-601,
вул. Володимирська, 64/13
ННЦ "Інститут біології та медицини"
Якщо ви помітили помилку на сторінці, виділіть текст і натисніть Ctrl+Enter