14 квітня 2025 року (понеділок) о 16:30 у аудиторії 222 нашого ННЦ заплановане засідання студентського гуртка кафедри біохімії, де учасникам буде надано можливість виконати практичні завдання в межах лабораторного практикуму «Кількісне визначення вітаміну С у соках, свіжих фруктах та аптечних препаратах методом титриметрії». Запрошуються усі зацікавлені!
| Місце проведення: | ННЦ «Інститут біології та медицини» Київського національного університету імені Тараса Шевченка, аудиторія 222 |
| Дата і час проведення: | 14 квітня (понеділок) 2025 року, 16:30 |
УВАГА! У випадку оголошення повітряної тривоги (м. Київ) зустріч буде перенесена на інший час, про що буде повідомлено додатково.
Доцент кафедри біохімії
Дмитро ГРЕБІНИК
