
3 квітня 2025 р. (четвер) о 10.10 відбудеться відкрита лекція з використанням дистанційних технологій доктора біологічних наук доцента кафедри біофізики та нейробіології Нурищенко Наталії Євгенівни.
Тема лекції «Механізми впливу іонізуючого випромінювання на біологічні системи» з навчальної дисципліни «Радіоекологія» для студентів 4 курсу, що навчаються на Освітній програмі «Екологія» освітнього рівня «Бакалавр».
| Місце проведення: | Онлайн з використанням програми Zoom https://knu-ua.zoom.us/j/83813093940?pwd=zyKcbQKshJjeXa1Hd0yPn2XawTNiPc.1 |
| Дата та час проведення: | 03 квітня 2025 року, 10:10 |
|
|
|
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ВСІ БАЖАЮЧІ!
Доцент кафедри біофізики та нейробіології
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Наталія НУРИЩЕНКО
