25 березня 2025 р. (вівторок) о 15:00 в ауд. 210 відбудеться засідання Науково-методичної комісії ННЦ «Інститут біології та медицини».
Порядок денний:
1. Затвердження нових та пролонгування діючих Навчальних програм освітніх компонентів – програм навчальних, технологічних, виробничих, переддипломних та асистентських практик за освітніми програмами, з якими здійснюється освітня діяльність в ННЦ «Інститут біології та медицини», на 2025-2026 навчальний рік.
2. Звіт гаранта Освітньо-наукової програми «Екологія» освіти другий (магістерський).
3. Звіт гаранта Освітньо-наукової програми «Біотехнологія» рівень освіти другий (магістерський).
4. Звіт гаранта Освітньо-професійної програми «Лабораторна діагностика» рівень освіти другий (магістерський).
5. Результати експертизи навчально-методичної літератури, поданої на розгляд НМК.
6. Поточні справи.
ЗАПРОШУЮТЬСЯ ЧЛЕНИ НАУКОВО-МЕТОДИЧНОЇ КОМІСІЇ!
Секретар науково-методичної комісії,
доцент кафедри мікробіології та імунології
ННЦ «Інститут біології та медицини»
Марія РУДИК
