Анонси подій

newlogo with heart new 05122017

З метою оптимізації роботи з кар’єрного консультування серед здобувачів освіти за галузями знань / спеціальностями, за якими здійснює освітню діяльність ННЦ «Інститут біології та медицини», підвищення її ефективності та якості, надання консультативної допомоги студентам та випускникам з питань працевлаштування наш Інститут продовжує серію заходів в рамках Програми кар’єрного консультування «Ваш успішний кар’єрний старт починається з нами».

Всіх, кого хвилюють питання формування індивідуальної освітньої траєкторії, перспективи подальшого працевлаштування та кар’єрного росту – запрошуємо до участі у наших заходах!

2 консультативна зустріч:
Дата проведення: 8 листопада 2022 р. (вівторок)
Час проведення: 15:00 – 16:30

Увага! Консультативна зустріч буде проведена із застосуванням дистанційних технологій.

Підключитися до конференції Zoom

Ідентифікатор конференції: 409 925 0014
Код доступу: Y0fXcn

Програма 2 консультативної зустрічі, яка організовується кафедрою екології та зоології:

Відкрита зустріч із представниками роботодавців:

- Буджаком Василем Васильовичем - д.б.н., в.о. директора Інституту еволюційної екології НАН України;
- Ляшенком Артемом Володимировичем - д.б.н., с.н.с., заступником директора з наукової роботи Інституту гідробіології НАН України;
- Щербаком Сергієм Дмитровичем - к.б.н., директором Науково-дослідного центру екологічної безпеки та природокористування.

УВАГА! У випадку оголошення повітряної тривоги (м. Київ) зустріч буде перенесена на інший час, про що буде повідомлено додатково.

програмного комітету
Програми кар’єрного консультування
«Ваш успішний кар’єрний старт починається з нами»,
заступник директора